MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 5671138
nr 567 1138
Skänk
avlutad furu, 1800-tal, längd: 107, djup: 47, höjd: 119
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 februari 2009
kl 18:52:06
300 kr
550 kr
500 kr
1.100 kr
800 kr